header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

Anna Geislerová

datum narození: 17.04.1976současný věk: 48

věk: 15
rok: 1991
režie: Filip Renč
náhled
Řada lidí se divila, že mi na webu tak dlouho chybí klasika žánru, tedy Requiem. Konečně tedy starý hřích napravuji.
Když nad tím tak přemýšlím, moc se teď nehraje. Přitom přinesl plno dnes slavných jmen: režiséra Renče, průkopnici českých Lolitek Aňu Geislerovou (a svým způsobem pak i její sestru), jeden z prvních velkých hitů Lucie Bílé. A svými 15 lety se samozřejmě Aňa také hned umístí v naší statistice nejmladších při odhalení!
obrázky dodal  robXXin
věk: 17
rok: 1993
náhlednáhled
AKA Benito. Jak název filmu napovídá, tak skutečně ten vlasatý (!!) hezoun, kterého hraje Antonio Banderas (!!!), a v jehož náručí Aňa leží, je Benito "Duce" Mussolini. Pochopitelně v časech svého mládí. Za povšimnutí také stojí, že zhruba v té době, kdy zámořská Madonna po Banderasovi jen platonicky šílela a snažila se s ním aspoň setkat, naše Aňa s ním klíďo píďo nahá lehávala v posteli ;-)
originál by Jirkazz
věk: 21
rok: 1997
režie: Petr Koliha
náhlednáhlednáhlednáhled
obrázky dodal  PeeSee
věk: 23
rok: 1999
náhled
obrázky dodal  xkleo07
věk: 24
rok: 2000
náhlednáhled
originál by Jirkazz
věk: 24
rok: 2000
náhled
U Aňi celkem obvyklá scéna, ovšem nezvyklé je, že u toho mluví rusky s německými titulky ;-)
obrázky dodal  scOOp
věk: 27
rok: 2003
náhlednáhlednáhled
Nevím proč mě pod dojmem hokejového šampionátu napadl film Želary, snad podobný osud...
obrázky dodal  PeeSee
věk: 29
rok: 2005
náhled
Nic odvážnějšího bohužel Aňa ve Štěstí nepředvedla.
obrázky dodal  pelsa68
věk: 29
rok: 2005
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
K dnešním 31. narozeninám mimo výše uvedenou gratulaci také zařazuji lahůdku, Aňu ve filmu Šílení. Ženy jí asi kvůli němu moc rády mít nebudou, názorně totiž dokázala, že těhotenství skutečně nemusí znamenat odulou baculku s dvoucifernými nárůstky kilogramů (i podle lékařů je to spíše pro ženy neodolatelná šance mít obecně akceptovatelné alibi pro to pořádně se přejídat ;-) Aňa totiž začala film natáčet 2 měsíce po porodu (!!!), poslední klapku měla o 3 měsíce později. Zrovna scéna, kdy nahá běží po dvoře, je pak z doby, kdy měla skutečně pouhých 8 týdnů od porodu! Během natáčení sebou měla syna Bruna a kojila, což vysvětluje příjemnou změnu oproti přeci jen poněkud vyzáblé hrudi, na kterou jsme u ní zvyklí ;-) Vlastně mi celkově přijde, že je zde díky čerstvému mateřství více sexy než kdy byla (něco podobného jsem si všiml u fotek Kate Moss těsně po porodu).

A jak na natáčení vzpomíná Aňa?
"Otázka: Napadlo vás, když jste otěhotněla, že se vám třeba zkazí postava?
Anna: No... když jsem dva měsíce po porodu přišla poprvé na plac, svlíkla se do naha a začalo se točit, jak pobíhám nocí po nádvoří hradu, tak mi bylo dost zvláštně, ale já jsem na těle nikdy moc nelpěla.."
originál by Jirkazz
věk: 30
rok: 2006
režie: Jan Hřebejk
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
obrázky dodal  Vassago666
věk: 38
rok: 2014
náhlednáhled
Trochu přerostlý kojenec Macháček.
obrázky dodal  chieftec