header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.
flower

43. narozeniny dnes slaví Renata Visnerová-Prokopová (*02.10.1980) Gratulujeme!

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled

NOVINKY:

věk: 28
rok: 1976
režie: Juraj Herz
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled

Nové a finální v kvalitě zpracování capů ze slavného film připravil lmp. Protisvětlo už je prostě záměr režiséra.

Paní Marta shodou okolností slavila 75 let a na tyto scény zavzpomínala na idnes.cz:
Ale pro mě byly mnohem těžší dvě scény, v nichž jsem musela být nahá. A stejně jsem to schytala, když mi do divadla přišel dopis. Stálo v něm: „Vážená soudružko, naše brigáda socialistické práce se shodla na tom, že jste kurva.“

obrázky dodal  lmp
05.01.2007
upd. 28.09.2023
věk: 25
rok: 1978
náhlednáhled

update 28.9.2023 - nový kvalitnější cap Aničky

Anička W. se mi vybavuje jako upjatá a malinko vyzáblá televizní hlasatelka. A hle, zamlada měla docela hezkou postavu a neváhala nám ji nahou předvést!

obrázky dodal  callix
věk: 30
rok: 2022
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled

Absolventka JAMU, nyní působí v Národním divadle v Brně.

obrázky dodal  djweka
věk: 26
rok: 2022
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled

Absolventka ostravské konzervatoře, zatím se objevuje v epizodních rolích. Film sliboval odvážnou lesbickou erotiku, ale Aneta má tradiční filmové vlasy co nějakou záhadou vesměs zakrývají hrudník.

obrázky dodal  djweka
11.09.2023
věk: 42
rok: 2023
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
originál by Jirkazz
věk: --
rok: --
režie: -
náhlednáhlednáhlednáhlednáhled

Jak vypadala Luba Skořepová nahá ve svých mladých letech? Takhle. Podotýkám, že nejde o nějaké uniklé tajnosti, je to soukromý archiv, který poskytla pro dokument Sama (2017) a tyto záběry tam sama komentuje. Podle okolí to vypadá na nudistickou pláž/FKK na Baltu ve východním Německu. Ovšem datace (a tedy věk) je otázka. Sama Luba v komentáři říká, že je tady po operaci břicha, což je nakonec zjevné, a to byl důsledek havárie po které přišla o možnost mít děti. Říká, že jeli coby mladí herci ND na náklaďáku ČKD Stalingrad recitovat na 1. máje a ten je vyklopil. Do ND nastoupila v roce 1948 a takové akce se děly někdy v té době, těžko v 60. letech. Ovšem nenašel jsem, že by někdy přesněji uvedla rok toho neštěstí. Navíc v některých rozhovorech upřesnila, že přímo po havárii to ještě nevypadalo tak fatálně a teprve když v dalších letech nemohla otěhotnět, podstupovala další operace - než lékaři konstatovali, že už jí dál nemohou pomoct. Záběry tedy nemusí být přímo po té prvotní havárii, ale z rekonvalescence po těch dalších operacích. Tipnul bych to tedy na konec 50. let, to znamená věk okolo 35-37 let.
Film Sama je ke stažení na ulozto, jde o dokument, který kombinuje 92letou Lubu trpící osaměním v její ne úplně uklizené garsonce a ukázky z jejího soukromého archivu z let, kdy byla krásná energií sršící mladá herečka, která šla z role do role a střídala zástupy milenců. Nudistické záběry jsou v čase 35:30. Dokument je vysoce depresivní, takže celý lze doporučit jen otrlejším povahám, byť postupně člověk nabývá dojmu, že bude částečně stylizovaný.

obrázky dodal  rak
věk: 36
rok: 2015
náhlednáhlednáhlednáhled
obrázky dodal  callix

(Starší příspěvky)