header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.
věk: 29
rok: 2005
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
K dnešním 31. narozeninám mimo výše uvedenou gratulaci také zařazuji lahůdku, Aňu ve filmu Šílení. Ženy jí asi kvůli němu moc rády mít nebudou, názorně totiž dokázala, že těhotenství skutečně nemusí znamenat odulou baculku s dvoucifernými nárůstky kilogramů (i podle lékařů je to spíše pro ženy neodolatelná šance mít obecně akceptovatelné alibi pro to pořádně se přejídat ;-) Aňa totiž začala film natáčet 2 měsíce po porodu (!!!), poslední klapku měla o 3 měsíce později. Zrovna scéna, kdy nahá běží po dvoře, je pak z doby, kdy měla skutečně pouhých 8 týdnů od porodu! Během natáčení sebou měla syna Bruna a kojila, což vysvětluje příjemnou změnu oproti přeci jen poněkud vyzáblé hrudi, na kterou jsme u ní zvyklí ;-) Vlastně mi celkově přijde, že je zde díky čerstvému mateřství více sexy než kdy byla (něco podobného jsem si všiml u fotek Kate Moss těsně po porodu).

A jak na natáčení vzpomíná Aňa?
"Otázka: Napadlo vás, když jste otěhotněla, že se vám třeba zkazí postava?
Anna: No... když jsem dva měsíce po porodu přišla poprvé na plac, svlíkla se do naha a začalo se točit, jak pobíhám nocí po nádvoří hradu, tak mi bylo dost zvláštně, ale já jsem na těle nikdy moc nelpěla.."
originál by Jirkazz

Komentáře k příspěvku (5):

SeXena říká:

17.04.2007 17:21:48

Ale prosimtě, známo také je, že u těhotných žen existují dva extrémy, respektive tři stavy, kdy buď tloustne více než je zdrávo, váha se jí takřka nemění, nebo naopak extrémně hubne, protože veškerou energii spotřebuje plod. A že Aňa patří k ženám, které o svou postavu nikdy moc nepečovaly a má prostě štěstí, to také není nic nového. Nicméně se shodneme, že jí to velice sluší a to je hlavní téma, o které tu běží ;)

Leprouzzz říká:

19.04.2007 08:41:48

A,chvilka pro lekare nebo lekarku?

adéla říká:

12.05.2007 14:04:29

Jirkazzi,
stránky jsou fajn.
O ženském těle navenek víš zřejmě hodně, ale co se děje uvnitř......bu´d si doplň vzdělání, nebo o tom raději moc nepiš, pokud nevíš která bije.
Aňě to sluší, má svým způsobem štěstí, že se její hormony během těhotenství chovaly ,,ukázněně" a hodně je zřejmě dáno také vrozenými dispozicemi.

Mike říká:

20.07.2009 09:42:51

Aňa je prostě vychrtlá a vychrtlou vždycky zůstane. Porod na tom nic nezměnil. Má kliku. O tom přejídání by se dalo polemizovat. Na někoho prostě ta kila "skáčou" a další sní hory jídla a na těle to vidět není. To si každý myslí, že tloušťka je JEN z jídla pořád ještě neznamená, že to tak opravdu je! Svojí roli hrají hormony, genetické dispozice a v neposlední řadě také správná funkce některých orgánů.

Jiřka říká:

28.12.2010 13:05:45

Těhotné je jedno jak vypadá a po porodu je ráda,že má zdravé dítě ! Postavu řeší později. A k Aně - honem rychle na plac -dítě -nedítě a ukázat prsa - za chvíli bude zase bez nich a jak reklama na lágr.

Zanechte komentář

Jméno

Heslo (nepovinné, vyplňují pouze registrovaní)

E-mail (nepovinné, nebude zobrazen)

Jaký je součet 7 a 8 ? (povinné - ochrana proti spamu)