header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

režie Jiří Svoboda

věk: 21
rok: 1975
náhled
Kristýně chystají hned v prvním záběru filmu celotělový sádrový korzet, pro fixaci páteře.
originál by Jirkazz
věk: 34
rok: 1979
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Zvláštní film, námět a scénář mj. Karel Pacner a Pavel Toufar... Kromě sovětských kosmických prostřihů se česká část odehrává převážně na Ondřejově - ovšem vykresleném v dost nelichotivém světle. V první scéně je Evelyna se svým nevlastním bratrem Jiřím Kodetem, určitě ona, v jednom záběru. Opalovací scéna není úplně zřetelná a tak není jisté, zda to není dublerka - ale asi ne, v té době podobné scény Evelyna točila… Poslední postelová scéna je s Menzelem, obličej vidět není.
obrázky dodal  Kuba
věk: 31
rok: 1981
náhlednáhlednáhled
Zora v detektivce Řetěz. Ani jsem si dříve nevšiml, že ji točila ve stejném roce, jak Cannibal ferox. Řetěz má kouzlo také v tom, že hlavního ramenatého detektiva co honí zločince po střechách představuje neherec – ve skutečnosti právník, seriózní prokurátor, což v tehdejší konzervativní době bylo hodně nezvyklé.
obrázky dodal  Dulpino
věk: 30
rok: 1982
náhlednáhled
obrázky dodal  regino
věk: 17
rok: 1983
náhlednáhlednáhlednáhled
originál by Jirkazz
věk: 23
rok: 1986
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
obrázky dodal  Polus
věk: 32
rok: 1986
náhlednáhled
Mít víc času, určitě bych udělal speciál o Rodinných poutech, prvním úspěšném českém nekonečném seriálu. Většina hereček v hlavních rolích se odhalená ukázala. Paradoxně pak spíše herečky maminkovských rolí než ty nejmladší, ty to ještě nestihly ;-)
Na webu už mám například Janu Prchalovou (Milena Steinmasslová), mrchu Simonu (Alice Veselá-Bendová si nakonec své silikony nepořizovala proto, aby je schovávala před publikem), Marcelu Rubešovou (Zuzana Dřízhalová), sekretářku Haničku Zikovou (Petra Špindlerová klame tělem, ale je to zkušená harcovnice erotických filmů), v přípravě jsou vystavené vnady Andrey Skálové (ano, Dana Morávková také měla zamlada co ukázat!) či Růženy Kudláčkové (Valerie Zawadská měla hezký nejen hlas...)
A teď tedy Lenka Skopalová coby Helena Boháčková. Lenka Skopalová (aka Lenka Řehořová aka Lenka Kodešová) je herečka zejména divadelní, hraje léta letoucí v Činoherním klubu a na stará kolena si přilepšuje seriálem. Ve filmu Papilio se ukázala pěkně naplno a je třeba přiznat, že to byl obdivuhodně odvážný počin, přeci jen v těch 32 letech disponovala atraktivní a fotogenickou tváří, ovšem ňadra už by za pevná a dmoucí šlo označit jen velice těžko...
obrázky dodal  scOOp
věk: 21
rok: 1987
náhled
obrázky dodal  scOOp
věk: 22
rok: 1988
náhled
obrázky dodal  daktari
věk: --
rok: 1989
náhlednáhlednáhlednáhled
Další příspěvek fandy webu z roku 1989, tentokrát závozník Jarda (M.Suchánek) upadá do tenat šmeliny a zahálčivého způsobu života.
obrázky dodal  fanda webu
věk: 30
rok: 1990
náhlednáhlednáhlednáhled
update 14.5.2018 - kvalitnější 3 HD capy od Vassago666

Jak by řekli přátelé goralé, má Ilonka z przodu z tylu, podzielita sie.
obrázky dodal  layk & Vassago666
věk: 31
rok: 2005
náhled
Negativista posílá cap a přeje hezké svátky!
obrázky dodal  Negativista
věk: --
rok: 2005
náhlednáhlednáhled
obrázky dodal  xkleo07
věk: 27
rok: 2005
náhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Doplnění Sametových vrahů. Antonie Talacková je převážně divadelní herečka (ND v Brně a v Praze), manželka Igora Bareše.
obrázky dodal  xkleo07
věk: 32
rok: 2005
náhlednáhlednáhled
Třetí koláž je složená z fotek Alice, které ve filmu objeví hlavní hrdina, takže obrázky jsou trochu stranově deformované.
obrázky dodal  xkleo07
věk: 35
rok: 2007
náhlednáhled
obrázky dodal  pito & rak
věk: 24
rok: 2007
náhlednáhled
Vlastně tam nic moc odhaleného není, ale ať máme Táňu zadokumentovanou.
obrázky dodal  xkleo07
věk: 37
rok: 2014
náhlednáhled
A ukázka z české produkce.
obrázky dodal  sexyzeny.net
věk: 51
rok: 2017
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Česká divadelní herečka a režisérka, starší sestra wannabe drsňáka české televizní scény Hynka Čermáka. Poprvé překvapila vnadnými erotickými scénami ve Svaté čtveřici. V aktuální Zádušní oběti má opět odhalené scény a těžko věřit, že může mít takovéto poprsí v 50 letech od přírody... Byť opticky jí jistě pomáhá i její drobounká postava, měří pouhých 155 cm.
obrázky dodal  scOOp
věk: 36
rok: 2020
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Absolventka pražské konzervatoře pochází z divadelnické rodiny, takže volby profese byla jasná. 11 let strávila jako Monika Farská v nekonečném seriálu Ulice, od roku 2019 se přesunula do Modrého kódu. Je v angažmá v příbramském Divadle A. Dvořáka.
originál by Jirkazz