header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

Alice Veselá-Bendová

datum narození: 01.11.1973současný věk: 50

věk: 24
rok: 1997
náhled
update - ani jsem si neuvědomil, že tu zůstal text z dávných časů. Dnes již samozřejmě víme jistě, že jsou to silikony...

V současné době hraje v Rodinných poutech mrchu Simonu, ale do filmové historie se zapsala malou ale neuvěřitelně vyvinutou rolí jugoslávské milenky Kvídova otce. Na naší diskusi svého času proběhla zuřivá debata, zda jsou ty prsa pravý nebo silikonový. Vox populi - co si o tom myslíte vy, hlasujte v anketě vpravo!
obrázky dodal  PeeSee
věk: 24
rok: 1997
náhlednáhlednáhlednáhled
obrázky dodal  Fricoolinek
věk: 29
rok: 2002
náhlednáhlednáhled
(2002-2004) K dnešnímu dni jsem chtěl původně anketu o (ne)silikonech Alice uzavřít. 70% lidí se mnou souhlasilo, že jsou to silikony. Včera však nečekaně ukázala prsa znovu a to velice důkladně :-) Proto anketu ponechám neb máme po ruce nové důkazy. Za sebe musim říct, že mě to v silikonech utvrdilo - vůbec nemění tvar a na 3. fotce dole se mi dokonce zdá jako by v linii dvorců byla znát jizva...
obrázky dodal  uživatel & Maarty
věk: 31
rok: 2004
náhlednáhled
obrázky dodal  PeeSee
věk: 32
rok: 2005
náhlednáhlednáhled
Třetí koláž je složená z fotek Alice, které ve filmu objeví hlavní hrdina, takže obrázky jsou trochu stranově deformované.
obrázky dodal  xkleo07