header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

Markéta Hrubešová

datum narození: 17.03.1972současný věk: 52

věk: 16
rok: 1988
náhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Klasika. Markétě bylo v době natáčení skutečně 16, po prázdninách nastoupila do třetího ročníku konzervatoře, proto musel Kachyňa o odhalených scénách dopředu vyjednávat s jejími rodiči a maminka údajně osobně dohlížela na natáčení.
obrázky dodal  xkleo07
věk: 17
rok: 1989
náhlednáhlednáhled
obrázky dodal  PeeSee
věk: 17
rok: 1989
náhlednáhlednáhlednáhled
Nepříliš známá TV inscenace s vnadnou Markétou. "Běžecké" scény jsou samozřejmě mnohem hezčí na videu v pohybu…
obrázky dodal  chieftec
věk: 20
rok: 1992
náhled
obrázky dodal  chieftec
věk: 20
rok: 1992
režie: Petr Weigl
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
update 29.12.2021 - krásné čb fotky z natáčení objevil rak.

Velikonoční nadílka je tu! A že stojí za to: nejrozsáhlejší příspěvek za celou historii webu! (Tedy je to samozřejmě i vývojem technologie - při dnešní kvalitě capů už přestalo dávat smysl vyrábět koláže jako za starých časů…)
Legendární filmové zpracování kdysi skandální opery Dmitrije Šostakoviče od klasika tohoto žánru nejen v Č(SS)R Petra Weigla. Pro capy jsem použil HD verzi z ČT art, ale upřímně to velký rozdíl proti SD verzi není, limitující je bohužel už kvalita původního záznamu z roku 1992.
Obětoval jsem se pro web a celou operu poctivě zhlédnul, zajímavý zážitek :-) Mimochodem byť to z těchto capů nevypadá, Markéta tam není nejprsatější herečka a v součtu tam je určitě víc odhalených chlapů. Vzhledem k množství záběrů a kráse dvacetileté Markéty by byl hřích capy nějak výrazně selektovat, takže jich vyšlo tolik. Vesměs jsou bez úprav, jen občas trochu zesvětlené.
originál by Jirkazz
věk: 22
rok: 1994
režie: Zeno Dostál
náhlednáhlednáhlednáhled
Markéta má v levé ruce zjevně docela sílu…
originál by Jirkazz
věk: 22
rok: 1994
režie: Dušan Klein
náhlednáhled
obrázky dodal  xkleo07
věk: 22
rok: 1994
režie: Zdeněk Tyc
náhlednáhlednáhled
obrázky dodal  sexyzeny.net
věk: 23
rok: 1995
režie: Zalman King
náhled
originál by Jirkazz
věk: 35
rok: 2007
náhlednáhled
obrázky dodal  pito & rak