header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

režie Milan Cieslar

věk: --
rok: 1989
náhled
Zjistil jsem, že se Martina Krampolová jmenuje 3. exmanželka Jiřího Krampola, která dělala modelku a reklamní herečku, a které v té době bylo 28. Ale netuším, jestli je to ona.
obrázky dodal  daktari
věk: 25
rok: 1995
náhlednáhlednáhlednáhled
Jediná filmová role 1. Miss ČSSR z roku 1989.
obrázky dodal  lmp
věk: --
rok: 2000
náhled
K dnešnímu výročí něco válečného - árijský stroj na výrobu rasově čistých dětí Gretka a zároveň vyjímečného - fantastická kvalita z DVD. Tím pádem i dost velký soubor, přes 400 kB.
Díky upozornění anonymů se objasnilo, že při odhalených záběrech to není představitelka hlavní role Monika Hilmerová, ale dublerka, a tedy "neznámá". Jestli někdo máte více informací, podělte se v komentářích. Já vygoogloval následující info:
Při natáčení Cieslarova filmu Pramen života měla točit něžnou milostnou scénu mladá slovenská herečka, představitelka hlavní role Monika Hilmerová. Ukázat nahé tělo striktně odmítla, a tak se musela sehnat dublérka. " Marně jsem Moniku přesvědčoval, že o nic nejde. Každý si stejně bude myslet, že jsi to ty, říkal jsem jí. Nenechala se zviklat a její přání jsem musel respektovat," říká Cieslar.
obrázky dodal  SeXena
věk: --
rok: 2000
náhled
Kdosi už v komentářích měl poznámku, zda je SeXena opravdu ženská. No osobně jí neznám, ale z těchto obrázků je minimálně jasné, že k nahým ženským tělům má zjevně dobrý vztah a řídí se heslem čím víc tím líp ;-) Takže nám nezbývá než poděkovat!
obrázky dodal  SeXena
věk: 26
rok: 2002
náhled
obrázky dodal  xkleo07
věk: 23
rok: 2004
náhlednáhlednáhlednáhlednáhled
originál by Jirkazz
věk: 31
rok: 2004
náhlednáhled
obrázky dodal  PeeSee
věk: 26
rok: 2004
náhlednáhled
obrázky dodal  PeeSee
věk: 42
rok: 2005
náhled
Jen malinká ochutnávka, sice není moc vidět, ale na to že má film premiéru v kinech až 10. března 2005 taky dobrý :-)
obrázky dodal  Maarty
věk: 34
rok: 2013
náhlednáhled
obrázky dodal  sexyzeny.net
věk: 22
rok: 2016
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Tentokrát si s náma Veronika jenom zateasovala.
obrázky dodal  Vassago666