header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.
věk: --
rok: 2000
náhled
K dnešnímu výročí něco válečného - árijský stroj na výrobu rasově čistých dětí Gretka a zároveň vyjímečného - fantastická kvalita z DVD. Tím pádem i dost velký soubor, přes 400 kB.
Díky upozornění anonymů se objasnilo, že při odhalených záběrech to není představitelka hlavní role Monika Hilmerová, ale dublerka, a tedy "neznámá". Jestli někdo máte více informací, podělte se v komentářích. Já vygoogloval následující info:
Při natáčení Cieslarova filmu Pramen života měla točit něžnou milostnou scénu mladá slovenská herečka, představitelka hlavní role Monika Hilmerová. Ukázat nahé tělo striktně odmítla, a tak se musela sehnat dublérka. " Marně jsem Moniku přesvědčoval, že o nic nejde. Každý si stejně bude myslet, že jsi to ty, říkal jsem jí. Nenechala se zviklat a její přání jsem musel respektovat," říká Cieslar.
obrázky dodal  SeXena

Komentáře k příspěvku (9):

anonym říká:

08.05.2006 00:06:33

To není M.Hilmerová, ale dublérka. Režisér M.Cieslar jednou mluvil o tom, že se ve filmu Pramen života odmítla svléknout a že se mu nepodařilo ji přesvědčit. Nechápal, co ji k tomu vedlo, protože si stejně všichni mysleli, že je to ona.

anonym říká:

08.05.2006 03:18:49

no jiste, ze to neni ona, takovy kiks bych od Jirkazze necekal

Jirkazz říká:

08.05.2006 10:06:54

Díky za upozornění. Tedy také mi není moc jasné, co ji k tomu vedlo, pravděpodobně tak hezkou postavou nedisponuje, nic jiného mě nenapadá...

Emmet_RAY říká:

08.05.2006 17:39:00

Jirkazzi :-))) možná tě to šokuje, ale jsou prostě i holky, které si myslí, že jejich nahé tělo zkrátka nemusí vidět několik set tisíc lidí. A třeba taky nechcou být vystavené na stránkách nějakých "uchylů". Sebevědomí s tím vůbec nemusí mít něco společného, třeba má Monika tělo výstavní, ale to se dozví až ten, kdo ji dostane do postele - a tak to podle mne u ženské má být.

W. říká:

10.05.2006 14:41:24

Monika disponuje vcelku zaujimavym telom, raz v jednej rozpravke (nepamatam si nazov, ale bolo to pri vodnom mlyne) z neho nieco poukazovala :-)

akubra říká:

01.09.2006 10:37:49

S Monikou jsem během natáčení lebensbornu mluvil a to docela dlouho, protože jsem o tom psal reportáž a strávil tam celou noc. Jednak si příliš nevěřila ohledně tělesných proporcí a jednak jí to bylo skutečně nepříjemné, takže zoufalý Cieslar nakonec sehnal dublérku. Je to ovšem už pěkných pár let, dneska už je to asi jinak :-)

uchyl říká:

22.02.2010 00:12:06

pekne prsa nezname dublerky...

anonym říká:

22.02.2010 01:52:00

Já být Cieslarem, tak bych ji býval neviklal. Nějaká Slovena Hilmerová nebyla známá tehdy, není známá ani dnes, takže bych ji prostě vyměnil za nějakou jinou, povolnější neznámou. Hereček je spousta a ona mi nepřipadá ničím výjimečná. Takhle musel platit hned dvě baby za jednu roli. Ale co, beztak dostal od státu (=nás) nějaký grant a z cizího krev neteče, že?

bb říká:

25.06.2010 23:22:50

monika je známa herečka, na Slovensku určite, je to hlavne divadelná herečka...no a to že nejaký čech ju nepozná, ešte nič nedokazuje. (pre "anonym")

Zanechte komentář

Jméno

Heslo (nepovinné, vyplňují pouze registrovaní)

E-mail (nepovinné, nebude zobrazen)

Jaký je součet 3 a 3 ? (povinné - ochrana proti spamu)