header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

Necista krv

věk: 24
rok: 2021
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Sara své četné české fanoušky dlouho napínala jen plavkovými scénami, ale na rodném Balkáně pokročila na další metu! Naštěstí i v Srbsku žijí kolegové capeři a tak se můžeme podívat i my.
Pro případné zájemce o originál: pozor, existuje film i seriál Necista krv. Kolega radzaz vypátral, jak to je: Na Netflixu je film 'Necista krv: Greh predaka', ale tam Sára nehraje. Hraje až v desetidílné tv sérii 'Nečista krv', která byla až po filmu ve stejných kulisách. A ta šla jen na veřejnoprávní srbské televizi. Tahle nahota je jen v 7. díle, jinak tam bohužel nic jiného není, i když to vypadalo,že by ještě mohlo být.
BTW Trochu kuriózní je, že Sara ve všech záběrech ukazuje pouze levé prso (capy ze scény kde se Sara/Sofka autoerotikuje nad zrcadlem jsou převrácené). Těžko říct, jestli to tak měla ve smlouvě :-)
originál by Jirkazz