header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

Chyby

věk: 30
rok: 2021
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Zvláštní pocit, dělat capy z filmu, kterým Honza Prušinovský tak trochu míří i na weby podobné tomuto :-) Ale co naděláme, život přináší paradoxy, na to už před lety přišel klasik.
Pavla Gajdošíková spolu s Janem Jankovským a vlastně celým castingem patří k hlavním trumfům filmu, neokoukané tváře mimo tradiční partičku, co mezi sebou mluví, ve Varech kalí a točí prakticky všechno pořád dokola. Není to však jediný klad, ten film celkově stojí o parník nad běžnou českou mainstreamovou produkcí, natož pak tou v žánru "romantické", takže všem vřele doporučuji, nejen kvůli skvělé Pavle Gajdošikové!
Pavla pochází z Otrokovic, od dětství hraje na cimbál a kytaru, dodnes zpívá v kapele Tamala, vystudovala konzervatoř v Ostravě, kde i hrála v divadle a nedávno se přesunula do Prahy, takže jí doufejme budeme víc vídat i ve filmu a na televizních obrazovkách.
P.S: Jestli vám taky při sledování filmu pořád vrtalo hlavou, kolik Pavla měří, že je proti všem taková hobití, tak vězte, že fakt jen 154 cm :-)
originál by Jirkazz
20.12.2021
věk: --
rok: 2021
náhlednáhlednáhlednáhled
Neidentifikovaná kamarádka Ilonky při noční vesnické orgii.
originál by Jirkazz
věk: 24
rok: 2021
náhlednáhled
K mému překvapení v pidiroli Ilonky není nějaká neherečka, ale absolventka ostravské konzervatoře a následně herečka v divadle a epziodních rolích TV seriálů.
originál by Jirkazz