header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

režie Jan Prušinovský

věk: 23
rok: 2014
náhlednáhled

Vystudovala češtinu na FF UK a pracuje jako copywriterka, korektorka, redaktorka a příležitostná herečka. Najmout si ji ale můžete i na doučování češtiny pro děti a cizince. Na tuto roličku prostitutky je tak hrdá, že si ji dala i do CV na LinkedIn.

obrázky dodal  tormen
věk: 32
rok: 2014
náhlednáhled
obrázky dodal  tormen
věk: 35
rok: 2017
náhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Slovenská herečka a zpěvačka původem z Košic, hraje hlavně v seriálech.
originál by Jirkazz
04.02.2019
věk: 34
rok: 2018
náhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Dycky Most! a už notoricky známá scéna. Pro méně znalé připomínám, že česká veřejnost objevila Eriku až díky roli Dáši/Pavla v Mostu, ale my jí tu na webu máme už 4 roky! Byť jde o trochu bizarní topless fotky v divadelním programu ke hře, kde pak žádná nahota nebyla...
originál by Jirkazz
23.01.2023
věk: 34
rok: 2018
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Netuším, proč se mi tehdy zatoulala tato scéna, takže aspoň doplnění při nové repríze.
obrázky dodal  Vassago666
věk: 30
rok: 2021
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Zvláštní pocit, dělat capy z filmu, kterým Honza Prušinovský tak trochu míří i na weby podobné tomuto :-) Ale co naděláme, život přináší paradoxy, na to už před lety přišel klasik.
Pavla Gajdošíková spolu s Janem Jankovským a vlastně celým castingem patří k hlavním trumfům filmu, neokoukané tváře mimo tradiční partičku, co mezi sebou mluví, ve Varech kalí a točí prakticky všechno pořád dokola. Není to však jediný klad, ten film celkově stojí o parník nad běžnou českou mainstreamovou produkcí, natož pak tou v žánru "romantické", takže všem vřele doporučuji, nejen kvůli skvělé Pavle Gajdošikové!
Pavla pochází z Otrokovic, od dětství hraje na cimbál a kytaru, dodnes zpívá v kapele Tamala, vystudovala konzervatoř v Ostravě, kde i hrála v divadle a nedávno se přesunula do Prahy, takže jí doufejme budeme víc vídat i ve filmu a na televizních obrazovkách.
P.S: Jestli vám taky při sledování filmu pořád vrtalo hlavou, kolik Pavla měří, že je proti všem taková hobití, tak vězte, že fakt jen 154 cm :-)
originál by Jirkazz
20.12.2021
věk: --
rok: 2021
náhlednáhlednáhlednáhled
Neidentifikovaná kamarádka Ilonky při noční vesnické orgii.
originál by Jirkazz
věk: 24
rok: 2021
náhlednáhled
K mému překvapení v pidiroli Ilonky není nějaká neherečka, ale absolventka ostravské konzervatoře a následně herečka v divadle a epziodních rolích TV seriálů.
originál by Jirkazz
věk: 25
rok: 2024
náhled

Skutečně Lewandowka s krátkým, tatínek je Polák až od hranic s Běloruskem.

obrázky dodal  luckyfun
věk: 25
rok: 2024
náhled
obrázky dodal  brudack
věk: 43
rok: 2024
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
obrázky dodal  lmp