header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

Jana Šulcová

datum narození: 12.02.1947datum úmrtí: 28.07.2023 (76 let)

věk: 21
rok: 1968
režie: Juraj Herz
náhled
obrázky dodal  daktari
věk: 23
rok: 1970
režie: Ján Roháč
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
obrázky dodal  hugomara
věk: 35
rok: 1982
náhled
obrázky dodal  Sabian
věk: 37
rok: 1984
náhlednáhled
Capy z filmu od caTVidCapse mám už léta, ovšem jsou velice nekvalitní, z jeho série filmů co nahrál z ČT během stávky. (Tak mě napadá že buďto trvala dost dlouho, nebo v té době vysílali zajímavé věci, prošlo mi už se „stávkových logem“ rukama plno příspěvků). Měl tehdy dost zašuměný TV signál a s tím už se ve Photoshopu nic nevymyslí. Kupodivu však tento film od té doby nešel a tak jsem rozhodl capy použít. Díky osobě režiséra putoval zřejmě po Listopadu do trezoru a moc často z něj nevykoukne, obsahově moc závadný není, zejména když líčí mocenské zápasy Přemyslovců v dost nelichotivém a krutém světle. Takže tady je Jana Šulcová. Jen pro zajímavost, jsou to asi nejčastěji žádané obrázky z okruhu vás fandů, co si pamatuji.
obrázky dodal  caTVidCaps
věk: 39
rok: 1986
náhlednáhled
Pro nepamětníky upřesnění – hlavní hrdina, Karel Heřmánek, je (amatérský) fotograf aktů, takže barevné záběry jsou běžné scény z filmu, černobílé „jeho fotky“.
obrázky dodal  scOOp