header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

Klára Apolenářová

datum narození: 21.09.1976současný věk: 47

věk: 26
rok: 2002
náhlednáhlednáhled
Kolega Doubledee už dlouhou dobu pravidelně připravuje (vynikající!) týdenní TV tipy s upozorněním na všechny odhalené scény, které další týden půjdou v českých TV. Když jsem se dočetl, že tento týden bude špatný až na zadeček K.A., uvědomil jsem si, že mi zůstalo nepublikované torzo ze zamýšleného většího materiálu o seriálu Místo nahoře, který jsem ale nikdy nedokončil...
Takže dodatečně aspoň tři kousky dávám ku potěše oka.
obrázky dodal  maple
věk: 26
rok: 2002
náhlednáhled
Malé upozornění - první řada, tedy ta vysílaná na ČT po názvem Místo nahoře, se skutečně natáčela od prosince 2001 do září 2002. Později však dostávalo uvedení velký skluz, takže do vysílání to šlo (a je tedy datováno) 2004.
obrázky dodal  xkleo07
věk: 28
rok: 2004
náhled
obrázky dodal  Dulpino
věk: 28
rok: 2004
náhlednáhled
Podle vyprávění Kláry by to měl být film oscarového režiséra Volkera Schlöndorffa, ale nenašel jsem nic jiného než tento v Čechách natáčený TV film režiséra Richarda Blanka.
obrázky dodal  JOTELL
věk: 30
rok: 2006
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
originál by Jirkazz
věk: 34
rok: 2010
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Zajímavá raritka - fotky jsou ukázky z tištěného programu k divadelnímu představení Národního divadla v Brně Con amore (S láskou). Hrálo se krátce v roce 2010 a podle diváka-pamětníka Michala se v samotné hře žádná nahota neobjevila ani tam tyto akty nebyly nijak jinak využity. Asi tedy čistý marketing, každopádně chválíme :-)
obrázky dodal  michal