header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

režie Jan Svěrák

věk: 33
rok: 1994
režie: Jan Svěrák
náhlednáhlednáhled
Začíná letní PeeSeeho festival. Konečně zařadím zbytek vysoce kvalitních capů z DVD, které dělával PeeSee. Tvrdí, že už s tvorbou skončil. Škoda!
Prvně doplním Akumulátor I. Nejvíc problémů mi dalo zjistit, kdy se vlastně Edita narodila. Převzala hollywoodské móresy a snaží se to tajit... Rok 1961 je potvrzen ze 2 zdrojů. Co jsem načetl je z rodiny nejslavnější její bratr, ilustrátor dětských knih, Edita se v celkem zralém věku, po natočení Akumulátoru, vrhla na kariéru v Hollywoodu.
obrázky dodal  PeeSee
věk: --
rok: 1994
režie: Jan Svěrák
náhled
Není nad to si občas v lázních dobít energii aneb krásné barevné ladění, pane kameramane.
obrázky dodal  Maarty
věk: 20
rok: 1994
režie: Jan Svěrák
náhled
Žeň fajnové kvality starších kousků od PeeSeeho pokračuje. Dvacetiletá Tereza v dobách, kdy svou nahotou šetřila a drogy měla krapet pod kontrolou.
obrázky dodal  PeeSee
věk: 23
rok: 1996
režie: Jan Svěrák
náhled
Slovenská herečka, co má možná skutečně "ráda větší nástroje". Dle wikipedie "moderovala, nakrúcala reklamy, hrala v televíznych inscenáciách a vo filme. V roku 2002 odcestovala do Spojených státov amerických, do Los Angeles, kde sa snaží presadiť ako filmová herečka. Má za sebou viacero menších rolí a reklamných kampaní." Na Netu jí hodně komolí jméno (Sylvia, Šuvadovová apod.), já vycházím z jejích vlastních stránek.
obrázky dodal  JackSparrow
věk: 26
rok: 2001
režie: Jan Svěrák
náhled
Tak a to je od PeeSeeho vše.
obrázky dodal  PeeSee
věk: 26
rok: 2007
režie: Jan Svěrák
náhlednáhled
Obvykle tu jako rarity najdete velice nekvalitní snímky s unikátním obsahem. Tentokrát je to naopak raritní UHQ rozlišení. Snímky asi pochází z presskitu k filmu.
originál by Jirkazz