header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

režie Karel Smyczek

věk: 19
rok: 1983
náhled
Vendulka utěšitelka z Básníků a současná emerická herečka Ava Jansen. Své působení v zahraničí popisuje třeba v tomto rozhovoru. Ve Sněženkách jí bylo sladkých 19, jak vypadá teď můžete vidět např. v následujícím přebíraném materiálu.
obrázky dodal  Drago
věk: --
rok: 1987
náhlednáhled
originál by Jirkazz
věk: 16
rok: 1987
náhled
Anča z filmu o fotbalových chuligánech, dcera hudebního skladatele a podnikatele Jiřího Zmožka. Sportovní fanynka asi byla i ve skutečnosti - v roce 1996 založila s Jaromírem Jágrem Jágr Team a byla jeho manažerkou, po dvou letech svůj podíl prodala a vytratila se.
originál by Jirkazz
věk: 37
rok: 2000
náhled
Postava hraná Vilmou má být na kompromitujících fotkách. Jestli je to opravdu ona nevím, mě se zdá, že minimálně na té topless to Vilma je. Před silikonem. Na druhou stranu třeba v Krajince se nechala zastupovat dublerkou a tohle mohou být klidně i fotomontáže. Snad to časem ověříme.
obrázky dodal  robXXin & Maarty
věk: 26
rok: 2002
náhlednáhlednáhled
Kolega Doubledee už dlouhou dobu pravidelně připravuje (vynikající!) týdenní TV tipy s upozorněním na všechny odhalené scény, které další týden půjdou v českých TV. Když jsem se dočetl, že tento týden bude špatný až na zadeček K.A., uvědomil jsem si, že mi zůstalo nepublikované torzo ze zamýšleného většího materiálu o seriálu Místo nahoře, který jsem ale nikdy nedokončil...
Takže dodatečně aspoň tři kousky dávám ku potěše oka.
obrázky dodal  maple
věk: 26
rok: 2002
náhlednáhled
Malé upozornění - první řada, tedy ta vysílaná na ČT po názvem Místo nahoře, se skutečně natáčela od prosince 2001 do září 2002. Později však dostávalo uvedení velký skluz, takže do vysílání to šlo (a je tedy datováno) 2004.
obrázky dodal  xkleo07
věk: --
rok: 2005
náhlednáhlednáhled
obrázky dodal  EsoRimmer
věk: 24
rok: 2005
náhled
obrázky dodal  EsoRimmer
věk: 24
rok: 2005
náhled
Přiznávám, že už jsem na Annu pozapomněl a asi bych si vzpomněl až při další sérii Dobré čtvrti, co ČT chystá na jaro 2008. Ovšem pak jsem omylem zabloudil na VKVéčka a hle, modelka Alena mi přišla povědomá!
Jestli si dobře vzpomínám, v Dobré čtvrti hrála Anička Zuzanu z chudé rodiny, co dlouho předlouho ctnostně odolává návrhům na hanbaté focení, a když jí fotograf postupně hrany obrany otupí, jde konečně ven s reálnou ženskou obavou: když ale mám velkej zadek a malá prsa... (parafrázuji). Docela by mě zajímalo, zda Smyczek podle těchto řádků scénáře vybíral hlavní představitelku, nebo naopak přizpůsobil repliky Anně ;-)
obrázky dodal  uživatel
věk: 24
rok: 2005
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Anna/Zuzana fotí hambaté fotky do kalendáře firmy Fillexi (díl 4. a 5.).
obrázky dodal  Sabian & Maarty
věk: 24
rok: 2005
náhled
Zuzana v posteli s Koreňem-otcem (6. díl), bohužel v uměleckém prolínacím provedení.
obrázky dodal  Maarty
věk: 24
rok: 2005
náhlednáhled
Zuzana v postelích s Koreňem-synem (nemocná) i otcem (8. a 9. díl).
obrázky dodal  Maarty
věk: 27
rok: 2008
náhled
Mladý Koreň měl při silvestrovské návštěvě bordelu vidiny, že u tyče tančí Anna. Docela jí to šlo, je znát, že studovala tanec ;-)
obrázky dodal  daktari
věk: --
rok: 2008
náhled
Neznámá striptérka, místo které se chvílemi Koreňovi zjevovala Anna.
obrázky dodal  daktari