header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

režie Jiří Menzel

věk: 20
rok: 1966
náhled
obrázky dodal  robXXin
věk: 20
rok: 1968
náhlednáhled
Opět jedna klasika - Menzelovo Rozmarné léto. V roli krásné pomocnice kouzelníka Anny skutečně krásná Jana Preissová, tehdy ještě Drchalová. Při běžném sledování si toho člověk ani nevšimne, ale PeeSee dokázal i tady objevit odhalenou scénu, což je u Jany Preissové velká rarita.
obrázky dodal  PeeSee
věk: --
rok: 1969
náhled
Ptaki w klatce (1969) Kolega MalpiO z Polska se zajímá o tento český film, jak se jmenuje a zda je to známá herečka. Podle obrázků už jsem zjistil, že jde určitě o Skřivánky na niti (1969, J. Menzel). Ovšem tu herečku neznám, mám pocit, že šlo o zápletku, kdy funkcionář (R.Hrušínský) chodil šířit kulturu a hygienu tím, že po večerech myl nějakou cikánečku, ztvárněnou neherečkou. Jenže ten film jsem viděl naposledy před 10 lety... Nevíte někdo jak to je?
obrázky dodal  Malpio /PL/
věk: --
rok: 1969
náhled
Kolega MalpiO z Polska se kdysi zajímal o český film „Ptaki w klatce“. Nedalo mi zase takovou práci zjistit, že jde o Skřivánky ;-) Známá scéna, kdy funkcionář (R. Hrušínský) šíří kulturu a hygienu tím, že po večerech myje mladičkou cikánečku. Mimochodem nevím čím to je, ale ze spolupráce Hrabal-Menzel se mi Skřivánci líbí nejméně. Což samozřejmě neznamená, že to není dobrý film a že tam nejsou silné scény!
obrázky dodal  Gallowglass
věk: 32
rok: 1980
náhlednáhlednáhled
Vynikající a takříkajíc klasický Menzelův film a zrovna tak klasické scény s nádhernou Magdou Vašáryovou. Mnohokrát zpracované, nová verze z DVD od PeeSeeho.
obrázky dodal  PeeSee
věk: 14
rok: 1985
náhled
originál by Jirkazz
věk: 31
rok: 1989
náhled
Další obrázek pro milovníky pohledů klíčovou dirkou - a Neviditelného psa.
obrázky dodal  pito
věk: 32
rok: 2006
náhlednáhlednáhled
obrázky dodal  usainbolt
věk: 27
rok: 2006
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
obrázky dodal  emosscapa
věk: 28
rok: 2006
náhlednáhled
obrázky dodal  usainbolt
věk: --
rok: 2006
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
obrázky dodal  usainbolt
věk: 24
rok: 2006
náhlednáhlednáhlednáhled
Slečna Jůlinka. Jediná filmová role tehdejší studentky Západočeské univerzity v Plzni, dnes PR manažerky a copywriterky na volné noze.
obrázky dodal  emosscapa
věk: 30
rok: 2013
náhlednáhlednáhled
Používá umělecké jméno Máša, protože Marie Málková už jedna herečka je. V současné době jde do kin film Fotograf, kde má hlavní ženskou roli a tak už bylo na čase Mášu sem na web doplnit. Aspoň se tak začnou dodatečně plnit sny bývalých puberťáků-počítačových pařmenů. Vlastně už to je druhá moderátorka Game Page, co se začala svlékat.
obrázky dodal  sexyzeny.net