header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

Jitka Čvančarová

datum narození: 23.03.1978současný věk: 46

věk: 34
rok: 2012
náhlednáhlednáhled
Podle dostupných informací byl TV film ve skutečnosti natáčen v létě 2010 (tato scéna zřejmě v bývalém kamenolomu Drysice), tedy dlouho předtím, než Jitka otěhotněla a porodila (28.1.2012).
obrázky dodal  Drago
věk: 36
rok: 2014
režie: Jan Hřebejk
náhlednáhlednáhled
obrázky dodal  recondo
věk: 37
rok: 2015
náhlednáhled
Jitka zve do divadla - oficiální fotky k inscenaci Království boží na zemi, v premiéře na letošní Letní scéně Divadla Ungelt.
obrázky dodal  DaveLister & Divadlo Ungelt
věk: 41
rok: 2019
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Dlouhá domácí karanténa je ideální čas pokusit se zhlédnout téměř tříhodinový černobílý opus mistra Marhoula. Pro toho, kdo to ani za této situace nezvládne, je tu alespoň výběr toho zásadního.
Nejprve divoká vesnická nymfomanka Ludmila v podání Jitky Čvančarové, pro milovníky dobře prosperujících žen. Vyznavače filmového realismu asi trochu překvapí bílá čára po tangových plavkách, kterou jí z nějakého záhadného důvodu pan režisér nenechal zamaskovat.
originál by Jirkazz