header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

režie Adam Sedlák

věk: 39
rok: 2018
režie: Adam Sedlák
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Tereza Hofová v klaustrofobickém filmu o fanatickém cyklistovi. Poslední záběr korunuje film a těžko říct, kdo nebo co na něm je. Asi je dost nepravděpodobné, že by Tereza hubla kvůli jedinému statickému záběru, čili jde zřejmě o úpravu v postprodukci.
originál by Jirkazz
11.11.2019
věk: --
rok: 2018
režie: Adam Sedlák
náhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Krásné neznámé slečny, které Šarlota (Tereza Hofová) pozoruje při společném sprchování po plavání.
originál by Jirkazz
věk: 24
rok: 2023
režie: Adam Sedlák
náhlednáhlednáhlednáhlednáhled

Dokonalý prank se podařil Adamovi Sedlákovi (Domestik, BANGER): vytáhl peníze z České asociace pojišťoven a  Policie ČR a natočil za ně bizarní drogovou mystérii, částečně odvozenou od BANGER, kde se především dozvíte, že adiktologii studují podivíni netušící co jsou to drogy či kolik může vážit lidské srdce, což chápu, když v rámci výuky mj. střílí z pušky v plavkách, zřejmě v porodnici. Kromě drobných ňader krásné Kristýny do filmu režisér přidal pár rozkostičkovaných falešných penisů, takže jako vrcholné dada tuto "protidrogovou agitku pro mládež" vysílá ČT s upozorněním: Pořád není vhodný pro děti a mladistvé :-)))

originál by Jirkazz