header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

režie Milan Muchna

věk: 19
rok: 1975
režie: Milan Muchna
náhled
Jen pro úplnost databáze, že z té dálky není nic moc vidět.
obrázky dodal  daktari
věk: 16
rok: 1981
režie: Milan Muchna
náhlednáhled
Ditu si upřímně řečeno pamatuju hlavně z "Dívka s mušlí". Skvělý film, kde podala životní výkon Evelýna Steimarová a Dita je tam moc dobrá. Tady už je více za ženskou. Na druhém obrázku je upřímně řečeno spousta nahých 15tek a 16tek a nejsem si úplně jist, která z nich vlastně Dita je... Ale oba obrázky mohou alespoň sloužit jako ukázka pro mladší generaci - ano takhle vypadají nahé ženské. Resp. vypadaly - v době, než Gillette přišel na to, jak vydělávat 2x tolik a vymyl nám reklamou mozky ;-)
obrázky dodal  scOOp
věk: 24
rok: 1981
režie: Milan Muchna
náhled
Občas mě překvapí, která herečka vyvolává větší zájem čtenářů než je běžné. Miluše Šplechtová je takový případ. Takže přidávám Milušku v české teenagerské klasice.
obrázky dodal  scOOp
věk: 27
rok: 1982
režie: Milan Muchna
náhled
Legendární snímek, na který znalci a experti často vzpomínali, ale nikdo ho nedokázal sehnat. Až Komo uspěl při důkladné prohlídce svého archívu. Pravda, dnešní mladí, odchovaní chirurgy definovanými tvary větších ňader, asi budou mít z estetického hlediska pocity rozpačité. Pro každého sběratele ale velice cenný úlovek!
obrázky dodal  Komo42
věk: 24
rok: 1985
režie: Milan Muchna
náhled
obrázky dodal  rak
věk: --
rok: 1985
režie: Milan Muchna
náhled
obrázky dodal  Lucas234