header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.
věk: 31
rok: 1981
náhlednáhlednáhlednáhled
Pražskou rodačku Zoru již na webu mám v její asi nejznámější roli ve Fešák Hubert. Osobně si ji nejvíc pamatuju z detektivky Řetěz, kterou zrovna chystám. Ovšem bezkonkurenčně jí celosvětově proslavil právě film Cannibal ferox, film o jehož kvalitě nejlépe svědčí to, že byl zakázán v 31 státech světa. Podrobnější informace o filmu i pozoruhodné kariéře Zory najdete třeba na www.zenskaveznice.cz, v články Češky svléknout. Film se dá údajně sehnat v některých českých videopůjčovnách, jí ho sice mám na hardu od enza, ale přiznávám se, že jsem ho zatím pořádně komplet neviděl. Jednak nemám rád sledování celých filmů na monitoru, jednak některé scény jsou fakt hnusné. Občas se na Netu dají sehnat obrázky z tohoto filmečku, ovšem takhle kvalitní jsem jinde neviděl. Jo a žádný strach - tyhle obrázky jsou ze scén kde je Zora nahatá a nic brutálního se jí - teda relativně v rámci filmu - neděje :-)
obrázky dodal  enzo

Komentáře k příspěvku (3):

orion říká:

23.03.2007 10:30:13

To se mi ulevilo,že tu jsou normální fotky ne z těch prasáren,ale říká,se,že proti kanibalům od rugera deodata je tohle jen slabý odvar.No ale ode mě se to nedozvíte,protože ne jsem blázen,abych se na takové hovadiny díval.

Syrator říká:

17.02.2009 00:26:43

Jato mam doma.Org.

T.J. říká:

03.05.2009 00:31:03

to Syrator: Já též:-) Oboje (Cannibal ferox i Cannibal Holocaust, v českém dabingu jako Ženy od hluboké řeky a Kanibalové).
to Jirkazz: Narazil jsem na tenhle článek - www.blesk.cz/clanek/showbiz-domaci-showbiz/114481/petr-hapka-dluzi-manzelce-miliony.html. Myslel jsem, že Zora byla vdaná za Lenziho... Ty jsi znalec, jak to teda vlastně je?

Zanechte komentář

Jméno

Heslo (nepovinné, vyplňují pouze registrovaní)

E-mail (nepovinné, nebude zobrazen)

Jaký je součet 4 a 0 ? (povinné - ochrana proti spamu)