header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

Dagmar Patrasová

datum narození: 27.04.1956současný věk: 68

věk: 21
rok: 1977
režie: Ivo Novák
náhled
Aneb když Petr Majer nejdříve balil Xénii.
obrázky dodal  rak
věk: 24
rok: 1980
náhled
obrázky dodal  PeeSee
věk: 25
rok: 1981
režie: Otakar Fuka
náhled
Spousta lidí se mě na tyhle záběry ptalo - a nikdo nevěřil, že tam vlastně není nic vidět. Takže pro úplnost je přeci jen na web přidávám.
obrázky dodal  Sabian
věk: 26
rok: 1982
náhled
obrázky dodal  pako16
věk: 27
rok: 1983
náhled
Už spousta lidí se poptávalo po obrázcích Dagmar Patrasové z Návštěvníků, naposledy teď Sydny. A čím jiným bych se měl řídit než přáními mých čtenářů? Takže tady to je, Dáda v seriálu Návštěvníci! Byl natáčen 1981-1983, takže věk je ve skutečnosti o nějaký ten rok nižší. Začínáme v prvním díle - Emilia Fernandez alias Káťa Jandová ráchající se s delfíny.
obrázky dodal  Maarty
věk: 27
rok: 1983
náhled
Tak si říkám, čím se asi budou moji prapra potomci mužského pohlaví v budoucnu zabývat? Capovat plešaté scény ve filmech a netečně přecházet krásná nahá ženská těla? Fakt nevím zda to není ještě horší představa než ta, že už za 116360 dní zruší pivo! Aktuální odpočet této smutné události a vše o seriálu Návštěvníci najdete na adrese http://www.akademik.cz/navstevnici/
obrázky dodal  Sabian
věk: 27
rok: 1983
náhlednáhlednáhlednáhled
To nejlepší nakonec - 4. díl a koupací scéna! Škoda, že v běžném životě člověk holky z budoucnosti s podobným přístupem k nahotě u řeky moc nepotkává. Holt musíme počkat do roku 2484. Nádavkem přidávám i koláž z téhož od robXXina. Enjoy!
obrázky dodal  Sabian & robXXin
věk: 34
rok: 1990
náhled
Daktari má nevěřitelný postřeh, o téhle legrácce jsem nikdy neslyšel. Holt mají kritici Dády další argument: nejen že vystupuje v pořadu pro malé děti v neuvěřitelně sexy oblečení či tam občas vypadá jak domina, ale dokonce propašovala bradavku do pohádky a princeznovské postavy ;-)
obrázky dodal  daktari