header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

režie František Filip

věk: 23
rok: 1979
náhled
Díl č. 7
originál by Jirkazz
věk: 29
rok: 1990
náhled
Poněkud nekvalitní záběr, ovšem od Z.B. pokud vím nic jiného neexistuje, takže takovou raritku nelze nezařadit...
obrázky dodal  Ivouch
věk: 32
rok: 1992
náhled
obrázky dodal  daktari
věk: --
rok: 1992
náhled
Neznámá PČP (poctivá česká prsatice).
obrázky dodal  rak
věk: 25
rok: 1994
náhled
A to je vše, přátelé. O více odhalených scénách Evy nevím. Budiž ale popravdě řečeno, že v těch 80./90. létech jsem Evu bral jako sladkou blondýnku pro role naivek. Možná ve Fontáně plavkové scény něco naznačily, ta odhalená byla při sledování v TV bez možnosti záznamu a zpracování nepoužitelná. Teprve s odstupem téměř dvou dekád jsem díky své badatelské činnosti zjistil, čeho všeho byla jako teenagerka nositelkou. To jsou paradoxy...
obrázky dodal  pito
věk: 22
rok: 1996
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
Kolega rak tu rozpoutal menší diskuzi o TV pohádce Prsten a řetěz. Historie je taková, že se před lety objevil velice nekvalitní cap, který měl být "mladá Tereza Kostková v nějaké pohádce". Postupně se ale ukázalo, že jde právě o orientální pohádku Prsten a řetěz a hlavní roli tam hraje Eva Prchalová. Protože v neděli pohádku po dlouhé době opakovali na ČT, zde jsou kvalitnější capy.
Eva sice absolvovala JAMU a zahrála si v této pohádce, pak se ale dala na cestu pera, resp. klávesnice, je z ní divadelní dramatička a spisovatelka knih pro děti.
originál by Jirkazz