header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.
flower

74. narozeniny dnes slaví Eva Hudečková (*03.12.1949) Gratulujeme!

náhled

NOVINKY:

věk: 32
rok: 2014
náhlednáhled
obrázky dodal  tormen
věk: 23
rok: 2014
náhlednáhled

Vystudovala češtinu na FF UK a pracuje jako copywriterka, korektorka, redaktorka a příležitostná herečka. Najmout si ji ale můžete i na doučování češtiny pro děti a cizince. Na tuto roličku prostitutky je tak hrdá, že si ji dala i do CV na LinkedIn.

obrázky dodal  tormen
věk: 30
rok: 2008
náhlednáhlednáhled

Makedonská herečka žijící v Česku, v experimentálním filmu na motivy knihy Jáchyma Topola.

obrázky dodal  lmp
věk: 33
rok: 2015
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
obrázky dodal  Lopik
věk: 25
rok: 2012
náhlednáhlednáhled
obrázky dodal  tormen
věk: 29
rok: 2017
náhlednáhlednáhled

V záběru je ovšem vidět, že herečka má ve sprše trochu nelogicky spodní díl plavek...

obrázky dodal  wizard_oz
věk: 27
rok: 2019
režie: Nora K
náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled

Rodačka z Blatné studovala v Praze konzervatoř a od té doby se zde snaží uchytit jako herečka. Mihla se v pár seriálech a reklamách a doufala, že průlom bude tento internetový seriálek, který ovšem zapadl. Její postavu Sofii potká zvláštní úkaz, že jí všichni vidí nahou, ale kromě prvního dílu se prý tvůrcům podařilo nahotu skrývat.

Případní fanoušci Aničky by mohli spoustu zajímavějších záběrů najít v archivu tvůrců, Anna totiž vzpomíná:
Jsem dost stydlivá a citlivá povaha a v životě bych nešla ani na nudapláž! Nakonec jsem Noře i jejímu štábu uvěřila, mají stovky minut materiálu, který kdyby se objevil celý na internetu, nikdy ho už neodpářu. A vím, že lidi jsou schopní napsat i velmi zlé reakce.
První scéna byla strašná, jakmile jsem sundala župan, skoro jsem se zhroutila. Produkční mě zachránil skleničkou martini, pomohla mi oprostit se od té kuriózní situace.
Přitom ve výsledku není skoro nic vidět, přes prsa mám ruce a dole průhledné kalhotky, které se pak ve fotoshopu vymazaly. Takže jsem de facto nahá nebyla. A lidi ze štábu už takových holek viděli spoustu, šlo prostě o práci.

obrázky dodal  JakubCZ

(Starší příspěvky)